P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyv... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000019/P-Brestyanszky-Ilona-A-pest-budai-otvosseg-Bp-1977-Muszaki-Konyvkiado-Fekete-feher-kepekkel~II3038511
3038511
18799
455
3800
Books: Architecture, Art
Beschreibung: P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kopott kiadói papír védőborítóval.
: karap_norbert