Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

21

Beschreibung:

Hungarian graphic art. London, 1937, Victoria and Albert Museum. Bp., 1937, Officina. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák, Bajor Ágost, Barcsay Jenő, Buday György, Derkovits Gyula, Molnár C. Pál, Nagy Imre, Patkó Károly, Szobotka Imre grafikáinak reprodukcióival illusztrált. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották, kissé sérült kötéssel, előzéklapon tollas feljegyzésekkel, több lapon tollas és ceruzás jelölésekkel, utolsó két lapra 1960-65 k. újságcikkek ragasztva.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr