Mikes Kelemen törökországi levelei. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Császár Elemér. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.