Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Mi a magyar most? Tanulmányok a magyar jelen legfontosabb kérdéseiről. (Bp., 1937), Pantheon, 192 p. Első kiadás. Benne József Attila Hazám c. versével, valamint Ignotus Pál, Németh Andor, Kemény György, Remenyik Zsigmond és mások írásaival. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső borítón foltokkal, némi kopással, egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr