Kövér Ilma: Zrínyi Ilona. Munkács vár asszonya. Történeti regény. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 149+(11) p. + 10 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.