Uhren Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935247
12419
454
80000
Watches
cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, "házmesteróra", kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm 3026180
12420
454
120000
Watches
Francia gyarmatok (feltehetően) vagy Franciaország, XX. sz. első fele, Nagyméretű réz torony formájú asztali óra. Gazdag trébelt, arcokat is magába foglaló díszítésű talapzatán torony formájú óratest, egyik oldalán vésett és trébelt mintákkal körülölelve helyezkedik el a zománcozott díszítésű számlap, mellette lévő két oldalán neorokokó jellegű plasztikus díszítésben üvegezett ablakok. Tetején rokályokból felépülő kerítésrészek, puttó és csúcsdíszt tartó női figurák, a kupoladísz alatt csengővel. Lábai hiányoznak. Kopással, némi deformálódással, kulcsa megvan. M: 62 cm 3031576
12421
454
70000
Watches
Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, Wimbledon számlappal, naptárkijelzéssel, igazolókártyával, díszdobozban, működő, hibátlan állapotban, számlap d: 33 mm
2945475
12422
454
140000
Watches
1873 Londoni óraműves, ezüst (Ag) zsebóra, jelzett, kulccsal, működik, fém óralánc ezüst (Ag) szerelékekkel (tacskó, hegyikristály ezüst foglalattal, bajor söróra), d: 50 mm
2945480
12423
454
36000
Watches
Gimet ezüst (Ag) karóra, jelzéssel, kvarc, működik, 18x18 mm
2988189
12424
454
Watches
Helvetia női karóra, kvarc szerkezettel, új állapotban, új bőr szíjjal, dobozában 20x25 mm 2953298
12425
454
Watches
Poljot karóra, 17 köves, bőr szíjjal, működik, d: 3,6 cm 2921893
12426
454
22000
Watches
Rolex perpetual replika automata karóra fém szíjjal. Működik d: 40 mm
2921886
12427
454
Watches
Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm
2965350
12428
454
Watches
cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
2783140
12429
454
Watches
Art deco asztali óra. Fém, bakelit, üveg. Korának megfelelő, kopottas állapotban, nem működik, 20,5x11,5 cm 2968194
12430
454
Watches
Kétsoros fém óralánc, h: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF