Militaria

Zahl der Lose: 118

2 db antik fém katonai eszköz, kopással, d: 14-18 cm
15506.

Rufpreis:
2 800 HUF

Katonai távírász / híradós bőrtáska, jó állapotban, cca 28x23 cm, ritka!
15507.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 Palotailva (Erdély, Lunca Bradului), magyar katonák fotója háttérben a vasútállomással, 8x6 cm
15508.

Rufpreis:
3 000 HUF

1902 Fiatal katona (Div. Art. Reg. N. 23.) humoros fotólapja hölgyének, haza Sopronba. A fotón a kútnál mókázó férfiakkal, "Die Seeschlacht von Salesel" (A Salesel-i tengeri csata), fotólap, 9x14 cm.
15509.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 A M. Kir. Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának Propaganda és Gyűjtőosztályának portómentes levelező-lapja, kitöltetlen
15510.

Rufpreis:
1 000 HUF

1962 Hefty Frigyes András m. kir. honvéd repülő hadnagy, Hefty Frigyes fiának vitézi rendi emléklapja, viaszpecsétekkel, Habsburg József Ágost (1872-1962) főherceg vitézek kapitánya autográf aláírásával, kartonon az apja, Hefty Frigyes (1894-1965) autográf ajándékozási soraival, Detroit, 1962. aug. 20.
15511.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

cca 1912-60 Hefty Frigyes (1894-1965) I. világháborús katonai repülő pilóta sajtó albuma, saját kezű gyűjtése, autográf feliratával és névbejegyzésével a borítón, aviatikai tevékenységét tárgyaló cikkek és fotók, szemlék, idézetek; saját aviatikai tárgyú cikkei, szakközleményei, novellák stb.; sajtó regiszter, függelék. Kb. 42 oldalon, albumlapokra beragasztott és ezen felül további lazán mellékelt cikkek, néhány az I.- világháború idejéből, többségében a Horthy-korszakból és néhány kevés az emigráció éveiből. XX. sz eleji, egészvászon kötésű, gerincén sérült albumban. Becses gyűjtői ritkaság!!!
15512.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
13

1942 Légoltalmi Közlemények, VII. évf. (mint önálló folyóirat IV. évf.), szerk.: Borsányi Julián, komplett évf., aranyozott gerincű félvászon kötésben, sérült gerinccel, megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban
15513.

Rufpreis:
12 000 HUF

15514.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

15515.

Rufpreis:
12 000 HUF

1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
15516.

Rufpreis:
2 000 HUF

2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
15517.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF