Militaria Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907225
15482
454
Military
cca 1930-1970 Vegyes magyar katonákat ábrázoló felvételek (technikusok, híradósok, műszaki tisztek), össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban
2926895
15483
454
Military
6 db vegyes katonai fotó, 13,5x8,5 cm és 5,5x4 cm között 2888610
15484
454
Military
Vegyes katonai fotó tétel (csoportképek, katonazenekarok, járművek, stb.), össz. 35 db, változó állapotban, 4x4 cm és 17x11 cm között
2695797
15485
454
Military
cca 1916 S.M.S. Ulan fotó 10x7 cm 2949269
15486
454
Military
Magyar Néphadsereg, pilótákat, repülőtiszteket ábrázoló 5 db fotó, 14x9 cm és 5x4 cm között
2863275
15487
454
Military
cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm
2975977
15488
454
Military
Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.
2888627
15489
454
Military
8 db leventéket ábrázoló fotó, 8x6 cm és 14x9 cm között
2974387
15490
454
Military
1914. "Pro patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő, 61-es méret)
2999356
15491
454
Military
14 db Neogrády Sándor őrnagynak a székesfehérvári repülőtér parancsnokának küldött képeslapok 3024417
15492
454
Military
Horthy főhadnagyi bocskai sapka, hiányzó sapkajelvénnyel 3012817
15493
454
3200
Military
Lövedékekből készített dísztárgyak, 3 db: 152 mm ágyútarack lőszerhüvelye; 30 mm gépágyú lőszerhüvelye; 8 mm-es pisztoly lőszerhüvelyekből készített asztaldísz. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF