10728.
Beendet 454. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Hatvani Emecz jelzéssel: Csendélet, 1948. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm