Sziráki Endre (1944-?): Harcos. Vegyes technika, papír, jelezve balra ... https://www.darabanth.com/de/454-Fernauktion/454.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sziraki-Endre-1944-Harcos-Vegyes-technika-papir-jelezve-balra-lent-Sziraki-Endre-autograf~II3027649
3027649
10491
454
48000
Rufpreis:
48 000 HUF 130,08 EUR , 150,00 USD
Beschreibung: Sziráki Endre (1944-?): Harcos. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, Sziráki Endre autográf ajándékozási soraival 1973-ból. Üvegezett fakeretben. 69x59 cm
: nagy_andras