Wedgwood manufaktúra: Nő puttóval. Biszkvit porcelán falikép, aranyozott keretezéssel és néhol arany kontúrozással, képből kiemelkedő plasztikus alakokkal. Kopott, tűzhibákkal, jelzés nélkül, 17x12 cm