Tétel

Katalognummer:

11341.
Beendet 453. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

150 000 HUF

Beschreibung:

Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras