Kínai cukordoboz. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással 13 cm https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinai-cukordoboz-Reszben-kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-13-cm~II3020256
3020256
11669
453
Beschreibung: Kínai cukordoboz. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással 13 cm
: nagy_andras