11251. Beendet 453. Fernauktion Porzellan
15 000 HUF
0 HUF
Herendi Rothschild bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Herendi Rothschild fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, a doboz tetején apró lepattanással, 8×3×6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván