Franciaország 1926. egyoldalas, ezüstözött bronz vízilabda plakett, mindkét oldalon gravírozva "F.F.N.S. 1926 / Franciaország-Magyarország - Párizs, július 14. - Stade Nautique des Tourelles". Szign.: F. Fraisse (60x53mm) T:XF patina
France 1926. one sided, silver plated bronze waterpolo plaque, engraved both side "F.F.N.S. 1926 / France-Hongrie - 14 Julliet a Paris - Stade Nautique des Tourelles". Sign.: F. Fraisse (60x53mm) C:XF patina