Uhren

Zahl der Lose: 54

Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
12407.

Rufpreis:
8 000 HUF

Junghans vekkeróra, Nagy Albert MÁV pályaórás Miskolc felirattal, korának megfelelő állapotban, elkezd járni, m: 17 cm
12408.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

15 db asztali óra és vekker, változó méretben és állapotban
12409.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Danuvia asztali óra, fa talapzattal, rozsdafoltokkal, kopásokkal, 29,5x5,5x11 cm
12410.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tissot PRC 100 kronográfos kvarc férfi karóra, dátum funkcióval, acél tokkal és szíjjal, helyenként minimálisan karcos, egyébként működő, jó állapotban, d: 40 mm. Eredeti tokjában (a tok belseje foltos, koszos; a külső papírborítás sérült), angol nyelvű Tissot cégtörténeti ismertető kiadvánnyal.
12411.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

19. sz. vége, Antik falióra szerkezet, képeken látható állapotban, m: 22 cm
12412.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF