Uhren Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793021
12407
453
Watches
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
3017474
12408
453
4600
Watches
Junghans vekkeróra, Nagy Albert MÁV pályaórás Miskolc felirattal, korának megfelelő állapotban, elkezd járni, m: 17 cm
3016042
12409
453
Watches
15 db asztali óra és vekker, változó méretben és állapotban 3016193
12410
453
Watches
Danuvia asztali óra, fa talapzattal, rozsdafoltokkal, kopásokkal, 29,5x5,5x11 cm 3018520
12411
453
Watches
Tissot PRC 100 kronográfos kvarc férfi karóra, dátum funkcióval, acél tokkal és szíjjal, helyenként minimálisan karcos, egyébként működő, jó állapotban, d: 40 mm. Eredeti tokjában (a tok belseje foltos, koszos; a külső papírborítás sérült), angol nyelvű Tissot cégtörténeti ismertető kiadvánnyal. 3017157
12412
453
Watches
19. sz. vége, Antik falióra szerkezet, képeken látható állapotban, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF