J.M.S.L. Joss keménygallértok, benne 4 különféle gallérral, műbőr borí... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/JMSL-Joss-kemenygallertok-benne-4-kulonfele-gallerral-mubor-boritasu-vaszondoboz-~II2997657
2997657
12719
453
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: J.M.S.L. Joss keménygallértok, benne 4 különféle gallérral, műbőr borítású vászondoboz, kopott, belül foltos, 18x19x8 cm
: karap_norbert