1934 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., Posner-ny.,... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500020/1934-Richter-Gedeon-Vegyeszeti-Gyar-Rt-Orvosi-Naplo-Bp-Posner-ny-Kiadoi-aranyozott~II3015734
3015734
13351
453
Documents
Beschreibung: 1934 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., Posner-ny., Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, teljesen kitöltött .sok reklámmal
: tg