Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-kinai-festett-fem-teasdoboz-kopassal-serulessel-kulccsal-11x11x11-cm~II2964582
2964582
12181
453
Antique
Beschreibung: Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm
: karap_norbert