Wilhelm Koch 1910 Hamburg jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett,... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Wilhelm-Koch-1910-Hamburg-jelzessel-Hazafele-Olaj-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-12-~II2426605
2426605
10592
453
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Wilhelm Koch 1910 Hamburg jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 12,5x16,5 cm
: karap_norbert