10583.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm