10625.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Papp jelzéssel: Szalonnázó paraszt kutyájával. Olaj, vászon. 80x60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.