10624.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 22,73 USD
Krausz (E?) jelzéssel: Utcarészlet vendéglővel, (1927?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×22 cm