10564.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,40 EUR, 129,87 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Labirintus, 1973. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Szélén apró sérüléssel. 46x38 cm