Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 500HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepe v. második fele: Hegyvidéki táj. Olaj, falemez, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 26,5x41,5 cm