Jelzés nélkül: Távolodó szekér. Olaj, vászon, Dekoratív keretben. 30x1... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Tavolodo-szeker-Olaj-vaszon-Dekorativ-keretben-30x18-cm~II3017692
3017692
10789
453
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Távolodó szekér. Olaj, vászon, Dekoratív keretben. 30x18 cm
: karap_norbert