10781.
Beendet 453. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Szürkemarhák. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x40 cm