Hiller jelzéssel: Német falusi utca. Olaj, vászon. 70x90cm https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Hiller-jelzessel-Nemet-falusi-utca-Olaj-vaszon-70x90cm~II2645912
2645912
10637
453
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Hiller jelzéssel: Német falusi utca. Olaj, vászon. 70x90cm
: pk