ifj. Éber Sándor (1909-1985): Női portré, 1943. Pasztell, papír. Jelze... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/ifj-Eber-Sandor-1909-1985-Noi-portre-1943-Pasztell-papir-Jelzett-Hatoldalan-ifj-Eber~II3022300
3022300
10141
453
Beschreibung: ifj. Éber Sándor (1909-1985): Női portré, 1943. Pasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán ifj. Éber Sándor autográf ajánlási soraival keresztfia részére. Üvegezett fakeretben, hátsó üveg repedt. 46x33 cm
: nagy_andras