gróf Bolza Marietta (1911-1996): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/grof-Bolza-Marietta-1911-1996-Vizparti-taj-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-~II2999926
2999926
10087
453
Beschreibung: gróf Bolza Marietta (1911-1996): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
: pk