gróf Bolza Marietta (1911-1996): Kréta, 1987. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/grof-Bolza-Marietta-1911-1996-Kreta-1987-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-~II3000011
3000011
10086
453
Beschreibung: gróf Bolza Marietta (1911-1996): Kréta, 1987. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×37 cm
: pk