Koncz Eta (?-2016): Mező széli fák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben,... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Koncz-Eta-2016-Mezo-szeli-fak-Olaj-farost-jelzett-fakeretben-55C39776-cm~II2817801
2817801
10296
453
7500
Beschreibung: Koncz Eta (?-2016): Mező széli fák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 55×76 cm
: pk