Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Erdei táj. Olaj, farost, jelezve jobbra ... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gy-Vad-Erzsebet-1925-2012-Erdei-taj-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-hatoldalan-autograf~II2820766
2820766
10204
453
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,75 EUR , 29,69 USD
Beschreibung: Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Erdei táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 60x40 cm
: pk