Tétel

Rufpreis:

14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD

Beschreibung:

Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert