18005.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
32 000 HUF
86,72 EUR, 100,00 USD
Scherer Ferenc: Gyula város története. + Gyula város oklevéltára 1300-1800 Szerk.: Dr. Veress Endre. Bp., 1938, Gyula M. Város,(Stephaneum-ny.), Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány lapon kis rozsdafolt