18145.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.