18024.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Debrecen története 1., 2., 4. köt. 1.: 1693-ig. Szerk.: Szendrey István; 2.: 1693-1849. Szerk.: Rácz István; 4.: 1919-1944. Szerk.: Tokody Gyula. (Öt kötetben teljes). Debrecen, 1981-1986, Debrecen Megyei Városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a 2. kötet borítóján kisebb sérüléssel, kissé sérült kiadói papír védőborítókban.