Péczely József: A magyarok' történetei Ásiából kijöveteleköktől fogva a' mai időkig. Debreczenben, 1837, Tóth Lajos, 480 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.