Woldemar von Seidlitz: Geschichte des Japanischen Farbenholzschnitts. Dresden, 1923, Wolfgang Jess. Vierte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.