Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

20

Beschreibung:

John Hunter: Clocks - an illustrated history of timepieces. New York, 1991, Crescent Books. Angol nyelven. 160 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg