John Hunter: Clocks - an illustrated history of timepieces. New York, ... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500021/John-Hunter-Clocks-an-illustrated-history-of-timepieces-New-York-1991-Crescent-Books-Angol~II3020503
3020503
18680
453
Books: Architecture, Art
Beschreibung: John Hunter: Clocks - an illustrated history of timepieces. New York, 1991, Crescent Books. Angol nyelven. 160 p. SzÃnes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóval.
: tg