Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Kép... https://www.darabanth.com/de/453-Fernauktion/453.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500021/Banner-Zoltan-Erdelyi-magyar-muveszet-a-XX-szazadban-Bp-1990-Kepzomuveszeti-Kiado-Gazdag~II3021856
3021856
18826
453
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
: tg