Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállította a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja. Bp., 1895, Hornyánszky Viktor, 253+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval, ragasztott, hiányos gerinccel, az elülső szennylap sérült, ragasztott, a többi lap túlnyomórészt jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras