Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Régi Magyar Könyvtár 1-4. Szerk.: Heinrich Gusztáv. 1. Aranyos-Rákosi Székely Sándor: A székelyek Erdélyben.; 2. Bayer József: Pálos iskola-drámák a XVIII. évszázadból. 3. Fülöp Árpád: Csíksomylói nagypénteki misztériumok.; 4. Heltai Gáspár Esopusi meséi. Bp., 1897, Franklin, 122+2; 79+1, 242+1; 304 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg