Zsolnay 58-60 darabos aranyozott szélű étkészlet, zömmel tányérok, egy része jelzéssel. Kopottak, közte repedés, pattanás, klf méretben. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION