Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" peremen jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (36,22g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)