DN "Magyar századok - Nemzetünk dicső története" teljes emlékérem szett eredeti tokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában, tanúsítványokkal T:UNC