cca 1955 "Így kell Totózni! A Totó: sport, játék, nyeremény! ", illusz... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~1000001/cca-1955-Igy-kell-Totozni-A-Toto-sport-jatek-nyeremeny-illusztralt-prospektus-a-lap~II3012352
3012352
15265
452
Advertisement
Beschreibung: cca 1955 "Így kell Totózni! A Totó: sport, játék, nyeremény! ", illusztrált prospektus, a lap széle sérült, 21x10,5 cm
: ekb