cca 1900-1930 Vegyes katonai fotó tétel, össz. 8 db, többségében fotól... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~1000009/cca-1900-1930-Vegyes-katonai-foto-tetel-ossz-8-db-tobbsegeben-fotolapok-reszben-serult-9x5-5~II3011133
3011133
15446
452
Military
Beschreibung: cca 1900-1930 Vegyes katonai fotó tétel, össz. 8 db, többségében fotólapok, részben sérült, 9x5,5 és 14x9 cm közötti méretekben,
: ekb