10509.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Rossini jelzéssel: Virágos vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91,5x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!