10610.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!